KOLEKSİYONLARiD Click Ultimate, sert yüzeyli döşemeleri bir sonraki seviyeye taşıyor. Artık ahşabın ve taşın görünümünü, hissini ve gücünü lüks vinil karoların tüm avantajlarıyla birleştirebilirsiniz. Hemen hemen tüm yüzeylere -seramik karolar dahil- kolayca monte edilen iD Click Ultimate, mükemmel zemin uygulamaları sunmanıza ve projenizin ve müşterinizin gereksinimlerini minimum sürede karşılamanıza olanak tanır.

İnovasyondan güç alan Rijit Kompozit Çekirdek+ (RCC+) teknolojimiz, SPC zemin kaplamasını yeni zirvelere taşır. Gelişmiş teknolojisi, ekstrüzyon üretim süreciyle birlikte üstün dayanıklılık ve kararlılık sunar. Üç katmanlı yapı ve özenle tasarlanmış formülü, darbelere ve ağır yüklere karşı olağanüstü direnç sağlayarak boyut stabilitesini artırır. GenClick® kilitleme sistemimiz, iD Click Ultimate karolarda bu teknolojiden yararlanarak onları banyolar dahil her türlü ortamda kullanıma uygun hale getirir. Özellikle yoğun trafik alanlarının getirdiği zorlukların üstesinden gelmek için Tarkett'in tescilli TEKTANIUM™ PU kaplaması, kolay bakım ve göz alıcı ultra mat kaplamanın benzersiz korumasını garanti eder. Buna ek olarak, Soundblock akustik destek, topuktan zemine gelen sert sesleri neredeyse bir fısıltıya indirir.

Sert yüzey döşemede bu yeni standarda uyan yeni Dijital Baskı Teknolojimiz, dahada gelişmiş bir gerçeklik düzeyine sahip tasarımlar üretir: doğrudan onlara ilham veren doğal ahşap ve taş desenlerden taranır ve minimum desen tekrarıyla yüksek çözünürlükte yeniden üretilir.

Beş formatta ve 43 tasarımda mevcut olan ve çok yönlü bir özelleştirme hizmetiyle desteklenen iD Click Ultimate gerçekten her şeye sahiptir.

  • Ürün tipi: Heterojen poli (vinil klorür) zemin kaplamaları
  • Yerel sınıflandırma: 23 Ağır
  • Ticari sınıflandırma: 33 Ağır, 34 Çok Ağır
  • Toplam kalınlık: 6,50 mm
  • Aşınma tabakası kalınlığı: 0,55 mm, 0,70 mm