UYGULAMA ALANLARI

FLOOROPAL PRO PU MAT 2K, betonlar, çimento bazlı şaplar ile NEA Flooropal serisi mikrobetonlar üzerine koruyucu olarak kullanılır.

UYGULAMA

FLOOROPAL PRO PU MAT 2K mikrobeton uygulamasından en az 24 saat sonra 2 kat halinde uygulanır. Malzeme sulandırılmadan, tabanca, rulo, fırça, sünger ve benzeri aletlerle uygulanabilir. İlk kat uygulamada malzeme bolca sürülmeli, ancak yüzeyde göllenme olmamasına dikkat edilmelidir. Emilmeyen malzeme yüzeyden silinmelidir. İkinci katta malzeme daha az kullanılmalı, yüzeyde emilmeyen malzemenin kalmamasına özen gösterilmelidir. FLOOROPAL PRO PU MAT 2K, sıcaklığı +10C’nin altında olan yüzeylere uygulanmamalıdır. Yüzey kuru olmalıdır. Astarın sağlıklı bir şekilde kuruyabilmesi için, ortam havasının bağıl nemi % 70’in altında bulunmalıdır. Uygulama sırasında ve sonrasında hafif havalandırma önerilir. Tüm gereçler ve ekipman derhal suyla temizlenmelidir.

TÜKETİM

FLOOROPAL PRO PU MAT 2K tüketimi 2 katta yaklaşık 0,080-0,150 kg/m²’ dir.

SAĞLIK VE GÜVENLİK

FLOOROPAL PRO PU MAT 2K su bazlıdır ve normal kullanım koşullarında tehlikesizdir. Ciltle temas etmesi halinde, derhal suyla yıkayın. Eldiven giyin ve koruyucu gözlük takın. Koruyucuyu püskürtürken, zerreciklerin solunmasını engelleyin. Daha fazla bilgi için, Sağlık ve Güvenlik veri sayfalarımıza başvurun.

AMBALAJ

FLOOROPAL PRO PU MAT 2K, A Komponent (Reçine) ve B Komponent (Sertleştirici) karışım oranlarına göre ambalajlanmıştır.

DEPOLAMA SÜRESİ

Depolama süresi 1 yıldır. Depolama veya nakliye sırasında koruyucunun dona karşı korunması gerekmektedir.

TEKNİK SERVİS

Ürünler ve uygulama konusunda daha ayrıntılı bilgi ve öneriler için, lütfen Teknik Servisimize danışınız.

Flooropal PRO PU MAT 2K kullanıma hazır olarak sunulur. Hiçbir şekilde yabancı malzemeler ile sulandırılmamalıdır.

Yoğunluk 1,12 kg/m3

Film oluşması için en düşük sıcaklık +6C