Biz Kimiz

Kalyon Yapı Kaplamaları 2004 yılında faaliyetlerine başlamış olup, Hastane ve Yaşlı Bakım, Eğitim, Spor ve Fitness, Kamu Kurumları, Ofis ve İşletme, Endüstri ve Taşımacılık, Mağazacılık, Konaklama gibi yoğun trafiğe maruz kalan alanlarda, antibakteriyel, antistatik, modern zeminler üretip, her konsepte uygun tamamlayıcı desen ve renkler sunmaktadır.
Faaliyetlerimiz olan, pvc zemin kaplama, karo halı, linolyum, epoksi, mikro beton, poliüretan, akrilik, kauçuk, lamine parke, tesviye şapları ürünlerinin temininde sektörde liderleşmiş, Tarkett, Omnisports, Desso, Uzin, Hammerfast, Dendro markaları ile çalışmakatayız. Müşterilerimizin ihtiyacına uygun, doğru ürünü sunabilmek ve aynı zamanda doğru uygulamayı yapabilmek için bünyemizde bulunan takım arkadaşlarımızın gerekli eğitim ve seminerlerle her daim güncel kalmalarını sağlamaktayız.Türkiye geneli ve yurtdışı projelerimizde, kalite, sağlamlık, zaman ve müşteri memnuniyetini esas alan çalışma disiplinimiz ile birleştirerek, farklı zeminlerde, farklı ürünlerle özel konsept uygulamalarınızda takım arkadaşlarımızla birlikte, sizlerle çalışmaktan, fikir alış verişinde bulunmaktan, her türlü eleştiri ve öneriye açık düşünce yapımız ile hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Vizyonumuz

Çağdaş teknolojiye yön veren sürekli kendini yenileyen güçlü güvenilir kadrosu ile ”Süreklilik ve Güvenilirlik “ özelliğiyle Avrupa standartlarında lider firma olmaktır.

Her türlü kurumlaşmada en önemli unsurun "insan" olduğunu düşünüyoruz. "Yarına kimler kalacak?" sorusunun yanıtını “Takım oyununu iyi oynayanlar." diye veriyoruz.

Bu bilinçle doğru, sağlıklı iletişim akışı ve sonucunda sinerji yaratabilen etkin bir takım çalışmasıyla "takım oyunu" oynanabileceğine inanıyoruz.

Gelecekte çok daha üstün konumlarda olacağına inandığımız ülkemizin, o zamanlarda da en yetkin kurumlarından biri olacağımız inancıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Misyonumuz

  • Müşteri memnuniyeti
  • Güvenilirlik
  • Teknolojiyi takip ve Yenilikçilik
  • Üstün iş ahlakı
  • Dürüst çalışma ilkeleri
  • Takım çalışması
  • Yüksek hizmet kalitesi
  • Etik değerlere uyum
  • Mükemmeli hedefleyen anlayışımız
  • Hızlı Hizmet

Takımımızla Tanışın

Herbiri işlerinde uzman çalışma arkadaşlarımız.

Erkan KALYONCU Erkan KALYONCU Satış&Pazarlama Direktörü
Mesut MUTLUCAN Mesut MUTLUCAN İdari İşler Şefi
Yılmaz TAŞPINAR Yılmaz TAŞPINAR Teknik İşler Müdürü
Kemal GEDİK Kemal GEDİK İş Güvenliği ve Sağlık Uzmanı

Firmamızın Tarihçesi

Kurulduğu ilk günden bugüne dönüm noktalarımız..

Kuruluş


Yeni İş Ortağı

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce elementum, nulla vel pellentesque consequat.

Yeni Ofis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce elementum, nulla vel pellentesque consequat, ante. test

İş Ortaklarımız